Samsung Galaxy M40 Fiyat ve Özellikleri

Samsung Galaxy M40 tanıtımı yapıldı. Tanıtımı yapılan telefonun fiyat ve özellikleri gün yüzüne çıktı. Teknoloji devi Samsung un yeni telefon modeli M40 fiyat olarak makul seviyelerde olması ile dikkat çekiyor.

6.3 inç büyüklüğünde ekran boyutuna sahip Galaxy M40 neredeyse tamamen çerçevesiz bir ekrana sahip. Ön tarafta ekran içerisine delikli kameralı yapısı ile dikkat çeken Galaxy M40 su damlası şeklinde olmaması ile eski Samsung modellerinden ayrılıyor. Ekran olarak fullhd+ infinity-o ekran kullanılmış. Bu ekran ile daha geniş ve büyük ekran izlenimi verilirken iyi bir görüntü kalitesi elde edilmiş.

Arkada ise düz bir yapı ve çıkıntılı kamera ünitesi bizi karşılarken orta üst tarafa doğru parmak izi okuyucusu konumlandırılmış. Samsung Galaxy M40 arka tarafta 3 adet kamera kullanılmış. Bunlar 32 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel geniş açılı kamera ve 5 Megapiksellik derinlik algılayıcı kameralar. Ön tarafta ise 16 Megapiksellik selfi kamerası kullanılmış.

Samsung Galaxy M40 kalbinde Qualcomm Snapdragon 675 işlemci bulunuyor. Telefon 6 GB RAM kapasitesine ve 128 GB lık depolama kapasitesine sahip. Ancak istenirse MicroSD kart ile hafıza 512 GB a kadar arttırılabiliyor. Hızlı şarj desteğine sahip telefonda 3500 mAh lık batarya kullanılmış.

Samsung Galaxy M40 iki farklı renk seçenğine sahip. Bunlar mavi ve açık mavi. Samsung Galaxy M40 satış fiyatı olarak ise 288 dolar açıklanmış durumda. Fiyat olarak gayet iyi bir yerde olan M40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir