Samsung Galaxy Fit Fiyat ve Özellikleri

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile beraber insanların akıllı bilekliklere olan ilgisi oldukça artmaya başladı. Mobil cihaz üreticileri de bu talebin doğrultusunda bileklik üretmeye başladılar. Teknoloji devi Samsung yeni akıllı bileklik modeli Galaxy Fit ‘ i geçilen günlerde Türkiye pazarında satışa sundu.

Bilekliğin dış tasarımına baktığımızda plastik silikon kayışla bizleri karşılıyor. Bilekliğin saat ekranının etrafı gümüş renkli seçenekle de sunulurken şık bir görünüm elde edilmesi amaçlanmış. Galaxy Fit üzerinde 0.95 inçlik amoled ekran kullanılmış. Amoled ekran sayesinde iyi bir görüntü kalitesi sağlanmış. Amoled ekran gece ve gündüz kullanıcılarına gayet net bir görünüm sunuyor. Ekran çözünürlüğü ise 12×240 piksel.

23 gramlık ağırlığı ile oldukça hafif olan Galaxy Fit ergonomik bir kullanım sunuyor. Kullanırken bileğe herhangi bir rahatsızlık hissi yaşatmıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine yer veren Samsung Galaxy Fit pil ömrü konusunda da oldukça başarılı. 120 mAh lık bataryaya sahip olan cihaz oldukça uzun kullanım süresi sunuyor.

Samsung Galaxy Fit içerisinde nabız ölçüm sistemi de mevcut. Artık tüm bilekliklerde görmeye alıştığımız bu özelliğe ek olarak nabızda ki ani artışa bağlı olarak kullanıcılarını uyarıyor. Nabızda ki ani artışa göre kullanıcılarını uyaran Galaxy Fit bu özelliğini kullanıcısı dinlenirken uyguluyor. Galaxy Fit ek olarak su geçirmez özelliği içeriyor. Bu özelliği ile 5 ATM basınca kadar su içerisinde zarar görmeden çalışabiliyor.

Ülkemizde iki farklı renk seçeneği ile satılan Galaxy Fit siyah ve gümüş renkleri ile satılıyor. Kullanışlılık ve ergonomi olarak iyi bir konumda olan Galaxy Fit 599 TL lik fiyat etiketine sahip. Tüm telefonlar ile uyumlu çalışabilen bileklik Samsung telefonları ile tam uyumlu olarak çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir