Mondial RX1i Evo Fiyat ve Özellikleri

Mondial Motor özellikle ürün gamıyla ve fiyat politikalarıyla japon menşei ürünlerden daha farklı bir yol izlemektedir. Özellikle son zamanlarda artan ötv fiyatlarıyla sıfır motosiklet almak bile zor hale gelmektedir. Mondial markası olumsuz vergi koşullarına rağmen müşterilerine daha uygun fiyatlı motosiklet ürünleri sunmaktadır.

Firma RX1i Evo modeli ile enduro motosiklet sürüş zevkini ucuz fiyatlarla sahip olma imkanı sağlıyor. 125 cc motor hacmine sahip motosiklette kombine fren sistemi kullanılmış. Bu sistem arka veya ön freni ne kadar kullanırsanız aynı frenlemeyi kullanmadığınız diğer frene uygulayarak daha sağlam ve güvenli frenleme imkanı sağlıyor. Enduro motosiklette gördüğümüz taşıma çantaları RX1i Evo üzerinde mevcut. Yanlarda birer tane ve arkada bir tane toplamda 3 adet taşıma çantası sunan motor makul ölçülerde taşıma alanı sunuyor.

Tek silindir hava soğutmalı motora sahip olan RX1i Evo 10 beygir güç ve 9 nm torka sahip. Teknik verilere bakıldığında cansız bir karaktere sahip olan motor yakıt tüketimi konusunda son derece ekonomik. Maksimum hızı 110 km civarı olan motor sakin bir kullanım içi üretilmiş. Özellikle şehirler arası sakin yolculuk yapmak veya bir yakınınızla şehir içinde seyahat etmek için güzel bir tercih sebebi. Servis ağı ve parça maliyetleri konusunda avantajlı bir konumda olan motor 3 bin km de bir periyodik bakım aralıklarına sahip.

Gösterge panelinde sınıfında bulunan tüm özellikleri sunan motosikletin dijital kısmı renkli aydınlatmaya sahip. 2 Farklı renk seçeneği bulunan ekranda km bilgisi, hız, vites ve sıcaklık gibi bilgiler mevcut. Ayrıca usb bağlantısı 4 lü flaşörler gibi donanımlarda motosiklet üzerinde bulunan diğer özellikler.

Tasarım ve malzeme kalitesi konusunda tatminkar seviyede olan motor tam bir fiyat performans canavarı. 11.985 TL fiyat etiketine sahip olan motor uygun bir fiyat sunuyor.

1 thought on “Mondial RX1i Evo Fiyat ve Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir