2019 Model Mondial Tab 50 Fiyat ve Özellikleri

Ucuz ve ekonomik motosiklet modelleri ile bilinen Mondial, kullanıcı talepleri doğrultusunda yeni modellerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Fiyat performans olarak oldukça dikkat çekici modellere sahip olan marka 2019 yılında piyasaya sürdüğü Tab 50 modeli ile de iyi satış rakamlarına ulaşmayı hedeflemiş.

L1 sınıfı olan Mondial Tab 50 kullanıcılarına sunduğu özellikleri, donanımları ve fiyatıyla oldukça dikkat çekiyor. Motosikletin dış tasarımına baktığımızda ön tarafta düz sade tasarım kullanılırken şık detaylara yer verilmiş. Ön tarafta gündüz led far aydınlatması sunan motorda, uzun ve kısa farlar da xenon özelliğine sahip. Led sinyal aydınlatmasına sahip Tab 50 de sinyaller oldukça şık bir görünüme sahip. Kırmızı ön fren kaliperleri de motora sportif bir görünüm kazandırmış.

Arka tarafa baktığımızda ise düz yatay çizgi şeklinde led stop far grubu bizleri karşılarken, stop farlar ile oldukça şık bir görüntü elde edilmiş. Selesi gayet rahat ve kaliteli malzeme ile kaplı olan Mondial Tab 50 adeta üst sınıf scooter modellerine rakip olabilecek düzeyde bir malzeme kalitesi sunuyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi, gidon etrafındaki düğmelerin kalite hissi oldukça iyi düzeyde.

Gösterge paneline baktığımızda ise neredeyse 250cc veya üzerinde motosikletlerde görmediğimiz bilgileri barındıran ve kullanıcılarına sunan Tab 50, kaliteli ve bir çok bilginin yer aldığı dijital bir gösterge paneline sahip. Sele altı alanına yarım yüz kask sığabilen Tab 50 boyutlarının küçük olmasının sonucunu burada gösteriyor. USB bağlantısı gibi özellikleri bulunan Tab 50 güzel teknolojik özelliklere sahip.

Mondial Tab 50 45 km/s maksimum hıza ulaşabilirken motorunun cansız olduğunu söylemek mümkün. Motor üzerinde gitmek için gazı da sonuna kadar açtığınız için yakıt olarak da 3 litre civarı yakıt tüketimi sunan Tab 50, bu anlamda da pek ekonomik değil. Bakım aralığı olarak da 1000 KM belirlenmiş.

Sonuç olarak sınıfına göre sahip olduğu teknolojik özellikleri, sunduğu rahatlığı ve sürüş özellikleri ile gayet tercih edilebilir olan Mondial Tab 50 asıl olarak fiyatıyla kendini ön plana çıkartıyor. Temmuz 2019 itibari ile 8790 TL lik fiyat etiketine sahip olan Tab 50 oldukça iddalı ve tercih edilebilir fiyata sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir