2019 Model Honda CRF 250 Rally Fiyat ve Özellikleri

Honda ‘nın başlangıç enduro sınıfı motoru olan CRF 250 Rally uzun zamandır Türkiye piyasasında boy gösteriyor. Hem arazi hemde asfalt kabiliyetleri ile öne çıkan motor hafif arazi hafif gezi isteyen kullanıcıların ilgi odağı olmuş durumda. Gelin hep beraber 2019 Model Honda CRF 250 Rally ‘ nin fiyat ve özelliklerini inceleyelim.

Motosikletin dış tasarımına baktığımızda etrafını rüzgarlık camı çevreleyen led far birimi dikkat çekiyor. Aydınlatması son derece güzel olan uzun kısa led far gece sürüşlerinde de iyi bir görüş açısı yakalamanızı sağlıyor. Yerden yüksekliği ile sınıfını belli eden CRF 250 Rally bu sayede arazi kullanımlarında kolaylık sağlıyor. Grenajlı yapısı ile heybetli bir görünüm sunan CRF 250 Rally asfalt üzerinde de keyifli yolculuklar yapabilmek için tasarlanmış.

Genel olarak yumuşak süspansiyon sistemine sahip olan motor arazi kullanımında rahatlık sağlıyor. Asfalt kullanımlarında da yumuşak süspansiyon sayesinde kasis vb. gibi etmenlerin sarsıntılarını absorbe ederek rahat bir kullanım sağlıyor. Tabi bunu neticesinde CRF 250 Rally ‘den pek fazla spor sürüş beklenmemesi gerektiğinin altını çizelim.

Lastiklerin irc marka nylon lastik olması ve yumuşak süspansiyon neticesinde virajlarda motor fazla güven hissi vermiyor. Ancak performansına göre yakıt tüketimi oldukça başarılı. Kapanabilir arka abs fren sistemi standart donanım olarak sunulurken CRF 250 Rally üzerinde bunun dışında pek fazla teknolojik özellik bulunmuyor.

CRF 250 Rally ‘nin fren sistemi ise oldukça başarılı. ABS sistemi sayesinde gayet güzel fren performansı sunan motosiklet daha iyi lastikler ile kullanıldığında daha da iyi fren performansı sağlayabilir. Asfalt üzerinde uzun yol yapacak kişilerin veya genelde asfalt kullanımında kullanacak kişilerin lastiklerini değiştirmesini kesinlikle öneriyoruz.

CRF 250 Rally ‘nin bir diğer olumsuz yönü ise sert selesi. Uzun süreli arazi ve asfalt kullanımlarında rahatsız edici boyutlara ulaşan sele konforu konforlu yolculuk yapmanızı törpülüyor. Uzun süreli seyahat edecek kişilerin de kesinlikle konfor selesi gibi donanımlar ile CRF 250 Rally ‘i kullanmalarını öneriyoruz.

CRF 250 Rally 250 CC sıvı soğutmalı bir motora sahip. Bu motor tek silindirli olup 24 beygirlik ve 22.6 Nm lik tork değerine sahip. CRF 250 Rally ‘nin tek silindirli olması sebebi ile 6 bin devir üzeri kullanımlarda titreşim hissedilir düzeyde bulunuyor. Haziran 2019 yılı itibari ile CRF 250 Rally 28900 TL lik fiyat etiketine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir